Ciekawe propozycje diet pudełkowych

Chciałbyś w jakiś sposób zmodyfikować swój system żywienia i wypróbować jakąś nową dietę, ale gdy tylko natrafiasz na jakichś ciekawszy jadłospis, od razu widzisz, że nie dałbyś rady z jego wykonaniem, bo zwykle jednak takie jadłospisy bazują na dość nietypowych potrawach? Pozwól zatem, by te potrawy przygotował ktoś dla ciebie. Catering dietetyczny zrobi to na pewno z wielką przyjemnością. A jeśli natrafisz na porządny catering, da ci on do wyboru mnóstwo ciekawych wariantów diety, dzięki czemu tę dietę będziesz mógł z łatwością dopasować do swojego stylu życia oraz tego, co lubisz jeść i tego, co z jej pomocą chcesz osiągnąć.

O celach dietetycznych i nie tylko

Cele dietetyczne bywają przecież bardzo różne. Nie zawsze jednym z nich musi być utrata wagi i wyszczuplenie sylwetki. Jeżeli bowiem na swoją figurę nie masz co narzekać i raczej nie masz problemów z utrzymywaniem jej w dobrym stanie, być może pragniesz zmodyfikować swój system żywienia tylko dlatego, że na aktualnym jedzeniu nie czujesz się najlepiej, masz mało energii, a do tego ciągle chodzisz głodny. W takich sytuacjach warto zainteresować się z góry zaplanowaną dietą od cateringu dietetycznego – portal www.keto.pl przygotował artykuł o kosztach związanych z dietą pudełkową. Jaki wariant żywienia sprawdzi się w takim przypadku? Według najnowszego stanu wiedzy dietetycznej będzie to dieta ketogeniczna. Pewnie słyszałeś o niej w ostatnim czasie. Z tygodnia na tydzień przybywa jej zwolenników, którzy przekonują, że wystarczy zarzucić spożywanie węglowodanów i ograniczyć spożycie białka, aby czuć się naprawdę rewelacyjnie i na dobre odmienić swoje życie. Dieta ketogeniczna to dieta wysokotłuszczowa, w której energię czerpie się niemalże wyłącznie z tłuszczu. Brzmi to dość dziwnie, ale jednak działa. Być może warto więc przynajmniej to wypróbować?

Jeżeli jednak ta dieta kompletnie cię nie przekonuje, nie bój się rozważyć innych żywieniowych opcji. Zdobywająca popularność dieta pudełkowa to również dieta w stylu Intermittent Fasting. Zakłada ona spożywanie mniejszej ilości posiłków w określonym oknie żywieniowym oraz poszczenie przez przynajmniej 14 godzin na dobę.