Doskonałe czekoladowe upominki na każdą uroczystość

Jeżeli szukasz nietuzinkowego, unikalnego prezentu na urodziny, imieniny czy rocznicę ślubu, właśnie zaprzestałeś poszukiwań! Zanurz się w świecie czekolady i słodkości Chocolissimo. Nasza firma stawia przede wszystkim na perfekcję każdego detalu oraz sensualność. Dzień po dniu pracujemy z pasją, aby nasza oferta była pełna najsmaczniejszych i najbardziej wyjątkowych czekoladowych produktów. Staramy się dostarczać jedynie towary najwyższej klasy, charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem, aromatem, wyglądem i odczuciem w dotyku. To co nas wyróżnia to nasza pasja do czekolady!

Jesteśmy obecni na polskim rynku od niemal 15 lat i obecnie oprócz sklepu online, posiadamy również swoje oddziały w Niemczech, Czechach, Słowacji, Litwie, Francji, Belgii, a nawet Rumunii. Długie lata praktyki pozwoliły nam opracować własne recepty i proporcje składników, które gwarantują doskonały smak.

Mocno stawiamy na ciągły rozwój naszej bogatej oferty, jednocześnie dbając o każdy produkt indywidualnie. W naszym asortymencie można znaleźć ręcznie wykonane pralinki od renomowanych belgijskich i francuskich mistrzów czekolady; czekoladowe gadżety i figurki, czekoladę do picia w wielu smakach i formach, aromatyczne tabliczki czekolady do odkrycia, czy też czekoladowe płytki dla smakoszy. Do produkcji naszych słodkości nie oszczędzamy na 100% maśle kakaowym, które nadaje czekoladzie eleganckiego wyglądu i wyjątkowego smaku. Wszystkie dodatki są starannie wybrane od najlepszych dostawców. Nad jakością produktów i prawidłowością procesu produkcji czekolady czuwa nasz doskonały mistrz czekolady, który pilnuje, aby czekolada miała odpowiednią temperaturę, konsystencję, a następnie – odpowiedni kształt.